Skip to main content Skip to footer

Kontakt os

 

BRØNDBY

Vibesholms Allé 27
2605 Brøndby
Telefon: 22 33 44 55

 

VORDINGBORG

Brydegårdsvej 8B
4760 Vordingborg
Telefon: 55 44 33 22

Indtast venligst fornavn
Indtast venligst efternavn
Indtast venligst en gyldig e-mail-adresse

Denne side er beskyttet af reCAPTCHA and the Google Privacy Policy og Servicevilkår gælder.

Vi er Ikonlabel

BRØNDBY

Frederik Krause

FREDERIK KRAUSE
CEO / Brøndby

+45 22 30 24 74
frederik@tickotryk.dk

Jesper Alm

JESPER ALM
Produktions Direktør

+45 20 89 10 80
jesper@tickotryk.dk

Celina Fundal

METTE BUCHARDT
Internsalg

+45 54 55 43 32
mette@tickotryk.dk

Mette Buchardt

CELINA FUNDAL
Internsalg

+45 54 55 43 30
celina@tickotryk.dk

 

VORDINGBORG

Thomas Nielsen

THOMAS NIELSEN
CEO / Vordingborg

+45 22 41 22 79
thomas@ikonlabel.dk

Claus Hedetoft

CLAUS HEDETOFT
Produktionschef

+45 61 67 06 18
claus@ikonlabel.dk

Kim Petersen

KIM PETERSEN
Repro/RFID

+45 40 74 11 00
kim@ikonlabel.dk

Michael Kollerup

MICHAEL KOLLERUP
Internsalg

+45 51 90 53 53
michael@ikonlabel.dk

DORTE JENSEN
Internsalg

+45 28 34 07 89
dorte@ikonlabel.dk

PERNILLE BALCER
Bogholderi

+45 51 22 19 75
pernille@ikonlabel.dk

TYSKLAND